Street Racers

Jūs nesate prisijungę.

#101 2009-09-23 01:43:35

begalvis
Dalyvis

Re: Žaidimo taisyklės

jei pirmam serve prireiks euru as turiu 2 limonus  tu nesigedink duosiu 9000 uz 80 deimantu smile

Neprisijungęs

#102 2009-11-13 11:43:52

tomukasas
Aktyvus dalyvis

tomukasas ir scorpio zais is vieno IP adreso

Neprisijungęs

#103 2009-11-16 17:44:26

pauliasas
Naujokas

kodel as bann gawau nors nieka nepadariaiu oper visa karjiera parasiaiu 2 keiksmazodzius

Neprisijungęs

#104 2009-11-16 22:02:58

ruliss
Ekspertas

deja daugiau parasiai pailsesi ir pagalvosi ar verta taip rasyt

Neprisijungęs

#105 2009-12-17 22:08:29

Wasia
Naujokas

Kodel negalit padaryti daugiau daliu,masinu ,nes yra zaidejas kuris surinkes 58 lvl  o su masina 54 lvl . Ar galit padariti nors iki 60 lvl masinu ir daliu??? big_smile aciu uz demesi smile))

Neprisijungęs

#106 2010-03-26 18:05:40

Feniksas
Dalyvis

SVARBU!
Norejau paklausti: o jeigu du zmones zaidzia is to pacio IP ir, pvz., vienas is ju yra mechanikas (arba tobulintojas). Ar tas mechanikas gali taisyti (uz dyka) tam kitam zaidejui is to pacio IP? Ar tai jau nerealus turtu manai, dalybos ir laikoma draudziamu veiksmu, del kurio dedamas banas abiem zaidejam?!

Neprisijungęs

#107 2010-03-26 20:08:48

karolius
Dalyvis

O kas zinos uz dyka ar ne tu jam taisai? big_smile

Neprisijungęs

#108 2010-03-26 20:42:34

Koba
Ekspertas

Feniksas rašė:

SVARBU!
Norejau paklausti: o jeigu du zmones zaidzia is to pacio IP ir, pvz., vienas is ju yra mechanikas (arba tobulintojas). Ar tas mechanikas gali taisyti (uz dyka) tam kitam zaidejui is to pacio IP? Ar tai jau nerealus turtu manai, dalybos ir laikoma draudziamu veiksmu, del kurio dedamas banas abiem zaidejam?!

Jei tave domina tas, ar gali tu jam permesti detales taisymui, tai atsakymas bus - NE.!!!

gem cupcupcup    ™<--BMW-KLUBAS-->™ cup cup cup  gem

Neprisijungęs

#109 2010-03-26 22:20:23

Feniksas
Dalyvis

Atsakymas karolius: siaip as klausiau ar jis galetu man apskritai taisyt... galu gale koks skirtumas jis man ar as jam uz dyka?.. juk jei ne uz dyka, tai tada jau adminai viska mato... (keista kad turinciu po 5 acc nesugeba uzbanint...)
Klausimas Kobai, kuris zaidime nesugeba net atrasyt, o cia agresyviai zino atsakyma: ar tu adminas??? nes jei ne, tai kokio se... isvis, ne tik tu, atsakineji i klausimus??...
jei adminai praso idet i foruma, kas tuo paciu IP zaidzia, tai tegu ir i rupimus klausimus atsakineja...
o ne siaip zaidejai...
beja, kiek man zinoma, uz paveiksliukus, kaip kobos, irgi turetu realiai bausti... ...

Neprisijungęs

#110 2010-03-26 22:23:05

Feniksas
Dalyvis

ar cia zaidimas - zaidzia  seima, gimines ir artimieji, todel visi tos srities gali issikalineti, kaip tik jiems patinka?...

Neprisijungęs

#111 2010-03-27 23:53:03

kodelcius
Dalyvis

jei cia zaistu visi su vienu acc, SR, jau seniai  butu bankrotas big_smile

Если ты не ценишь мелочей!! накой черт ты мразь добиваешься велик ценностей?

Manęs daug, aš visur.

Neprisijungęs

#112 2010-03-28 01:02:09

Koba
Ekspertas

Feniksas rašė:

Atsakymas karolius: siaip as klausiau ar jis galetu man apskritai taisyt... galu gale koks skirtumas jis man ar as jam uz dyka?.. juk jei ne uz dyka, tai tada jau adminai viska mato... (keista kad turinciu po 5 acc nesugeba uzbanint...)
Klausimas Kobai, kuris zaidime nesugeba net atrasyt, o cia agresyviai zino atsakyma: ar tu adminas??? nes jei ne, tai kokio se... isvis, ne tik tu, atsakineji i klausimus??...
jei adminai praso idet i foruma, kas tuo paciu IP zaidzia, tai tegu ir i rupimus klausimus atsakineja...
o ne siaip zaidejai...
beja, kiek man zinoma, uz paveiksliukus, kaip kobos, irgi turetu realiai bausti... ...

O kuom tau nepatiko mano atsakymas? As normaliai atsakiau kad is vieno savo acc i kita nebegalima siusti detales!!! Ir aplamai, ar yra skirtumas kas atrase, adminas ar paprastas zaidejas kuris ta dalyka zino? Jei lauksi kol adminas atrasys, tai vasara mazdaug sulauksi atsakymo smile
Ir aplamai, jei as neatrasineju, reiskia nebegaliu, o po paros laiko ar dar kazkiek laiko jau nera tolku atrasineti.
Ir aplamai, jei tau uzkliuvo mano paveikslelis, ir tu pradedi del to nervuotis, tai gerk raminanciu, sako gerai padeda big_smile
Ir toliau komentuoti nebutina.....absoliuciai niekam neidomu

Neprisijungęs

#113 2010-03-28 09:14:28

Feniksas
Dalyvis

Koba rašė:

Feniksas rašė:

o ne siaip zaidejai...

O kuom tau nepatiko mano atsakymas? As normaliai atsakiau kad is vieno savo acc i kita nebegalima siusti detales!!! Ir aplamai, ar yra skirtumas kas atrase, adminas ar paprastas zaidejas kuris ta dalyka zino? Jei lauksi kol adminas atrasys, tai vasara mazdaug sulauksi atsakymo smile
Ir aplamai, jei as neatrasineju, reiskia nebegaliu, o po paros laiko ar dar kazkiek laiko jau nera tolku atrasineti.
Ir aplamai, jei tau uzkliuvo mano paveikslelis, ir tu pradedi del to nervuotis, tai gerk raminanciu, sako gerai padeda big_smile
Ir toliau komentuoti nebutina.....absoliuciai niekam neidomu

"As normaliai atsakiau kad is vieno savo acc i kita nebegalima siusti detales!!!" Tame ir esme koba, kad klausimas buvo apie DU ZMONES is to pacio IP zaidziancius, o ne VIENA su dviem acc (kaip dauguma cia sugeba, panasu ir tu, jei iskart mintis tik apie tai...). Tad gal geriau pats raminancius gerk ir kitiem nesamoniu nesiulyk. (nieks cia del tokiu kaip tu ir tavo paveiklsiukai nesinervina, buta mat ko)

Neprisijungęs

#114 2010-03-28 14:57:45

Koba
Ekspertas

Na tau aiskiai buvo atsakyta pirmam mano poste, nebegalima!!!
O tu pradedi stumti ant multiacc, arba isvis uzkliuvo tau mano paveiksliukas ir t.t.
Ir sakai kad as nervingas dar, as tai visai kita matau, butu tau dzin, nerasytum tokiu nesamoniu

Neprisijungęs

#115 2010-06-26 13:04:18

lukas12345
Naujokas

kas nors galetut prijimt į klubą atsidekosiu:1000.

golfs rauna!!!!!!!!

Neprisijungęs

#116 2010-06-26 17:09:21

reiser
Veteranas

kokiam serve?

lt3 Ferrari club top1 nick reiser 60lvl Laimejom ir kiekvienas gavom po 500deimu

Neprisijungęs

#117 2010-09-05 19:36:25

gintarinas
Naujokas

sv., ka daryt jei zaidejas is klubo garazo pavoge viska kas buvo sudeta

Neprisijungęs

#118 2010-09-05 21:02:48

tomis17
Ekspertas

nereikia pirmam pasitaikiusiam duoti visus leidimus... Turesi pamoka...

BMW

Neprisijungęs

#119 2010-09-05 23:35:45

gintarinas
Naujokas

buvo patikimas, ka moderatoriai gali pasakyt ir kaip padet

Neprisijungęs

#120 2010-09-06 17:55:38

tomis17
Ekspertas

reiksia nepatikimas buvo jei taip padare  smile

BMW

Neprisijungęs

#121 2010-09-06 18:21:52

reiser
Veteranas

patikimas buvo viska tokio is klubo  isejiau pasielo ir apvoge jiu klubo garaza

lt3 Ferrari club top1 nick reiser 60lvl Laimejom ir kiekvienas gavom po 500deimu

Neprisijungęs

#122 2010-09-21 14:54:01

stopddos
Naujokas

Vienos sav. begyje nulausiu saita visam laikui. Duodu laikinai jums ramybe.  Atbluokuokite akauntus;  Kaimas ir Samuilenas. Nutrauksiu visus veiksmus, kai igivendinsite reikalavimus. Kai noresit kad puslapis totaliai nenulustu rasykit i emaila:  stopddos@mailinator.com

Neprisijungęs

#123 2010-09-21 18:00:03

GodOfStreets
Administrator

stopddos rašė:

Vienos sav. begyje nulausiu saita visam laikui. Duodu laikinai jums ramybe.  Atbluokuokite akauntus;  Kaimas ir Samuilenas. Nutrauksiu visus veiksmus, kai igivendinsite reikalavimus. Kai noresit kad puslapis totaliai nenulustu rasykit i emaila:  stopddos@mailinator.com

Visi tavo grasinimai ir IP jau perduotas policijai. Be reikalo tuos proxy naudoji wink

Žmogus kalbėti išmoksta per du metus, o tylėti mokosi visą likusį gyvenimą smile

Neprisijungęs

#124 2010-09-21 18:01:33

Manta3
Aktyvus dalyvis

GodOfStreets rašė:

stopddos rašė:

Visi tavo grasinimai ir IP jau perduotas policijai. Be reikalo tuos proxy naudoji wink

malaciai smile taip ir maniau kad musu nepaliksit kazkokio psichopato rankose wink

Paskutinis taisė Manta3 (2010-09-21 18:28:40)

Neprisijungęs

#125 2010-09-21 18:25:18

reiser
Veteranas

saunuoliai smile kad psicopato rankose nepalikot... wink

Paskutinis taisė reiser (2010-09-21 18:26:00)

Neprisijungęs

Forumo apačia