Street Racers

Jūs nesate prisijungę.

#26 2008-10-11 10:02:06

RTSi
Dalyvis

Re: Žaidimo taisyklės

Gal administratoriai gali paaiskinti kodel man nebeina prisijungti prie zaidimo? Antro acc naudoju, su draugais mazomis kainomis neprekiauju, vienas situo internetiniu rysiu naudojuosi. Bet stai ryte prisijungus ir vazinejant is vieno miesto i kita miesta atliekant agenturos uzduotis tuo paciu apziurint ir turgaus kainas buvau atjungtas ir po to nebeleidzia prisijungti prie zaidimo. Kuom visa tai galetumet paaiskinti? Gal kokia neaprasyta taisykle yra kad perdaug pazystamu i zaidima pritraukiu?

Neprisijungęs

#27 2008-10-11 10:03:07

rojus
Aktyvus dalyvis

big_smile manau pamirsai prisjinugimo varda ar slaptazodi big_smile

Neprisijungęs

#28 2008-10-11 10:09:48

R.E.S.T.E.C.P.
Moderator

RTSi: Kažkame kitame problema, nieko mes neblokavom dar kol kas smile. Gal gali detaliau ką darai, kas atsitinka, ta prasme kaip pasireiškia tas neprisijungimas, gali su screenshot'ais. Bandysim ieškot bėdų.

Internete niekas nežino, kad tu esi šuo big_smile

Neprisijungęs

#29 2008-10-11 10:15:18

RTSi
Dalyvis

R.E.S.T.E.C.P. rašė:

RTSi: Kažkame kitame problema, nieko mes neblokavom dar kol kas smile. Gal gali detaliau ką darai, kas atsitinka, ta prasme kaip pasireiškia tas neprisijungimas, gali su screenshot'ais. Bandysim ieškot bėdų.

Buvo taip kad internetas buvo pilnai apkrautas tai yra buvau pasileides siuntimo programas is is manes siuntesi, del ko sunkiai vartesi ir Streetracers puslapis, isejo taip kad turguje perziurinejau vienas dalis po to kitas ir po to neuzkroves kazkurios turgaus skilties atidare pradini langa kur yra prisijungimas kur reikia ivesti blablabla.openid.lt. Ten ivedus savo prisijungima ir paspaudus jungtis juslapis tarsi krauna, bet ir vel tapati langa uzkrauna tarsi butu negeras idi, nors idi tikrai nesu pamirses.

Neprisijungęs

#30 2008-10-11 10:18:45

RTSi
Dalyvis

aaa pagaliau, pasirodo per tuos 'net splitus' mano patvirtinimas puslapyje person.lt buvo atjungtas tuo paciu atsijunge ir nuo zaidimo. Aciu uz bandyma padeti.

Neprisijungęs

#31 2008-10-15 02:52:55

amex
Dalyvis

taisyklese neparasyta kad draugai negali padeti vienam acc. Jei as zaidziu ir mano kursiokai nori padeti man tai nera daugybine registracija. Skirsit uz tai bana?? O jei mes su kursiokais kartu susijungsim online universite gausim ta pati ip... ka daryti? yikes

Neprisijungęs

#32 2008-10-15 02:59:45

Dixi
Moderator

amex niekas taves nebanins jei neprisireginsi N vartotoju su SAVO pastais ir nickai, tik aisku netokiais kaip amex1, amex2, amex3, amex4, amex5.... Ir jei nebus jokiu nesamoningu pardavimu tarpusavy smile

p.s. ir dar - ka tu vadini pagalba ?smile

Paskutinis taisė Dixi (2008-10-15 03:02:16)

Norėti žmogiška, negauti - gyvenimiška... @pasokas

Neprisijungęs

#33 2008-10-15 03:05:16

amex
Dalyvis

pagalba.. tai va kodel man draugas negali parduoti papigiai daiktu ? as zaidziu uz savo jis uz savo cia musu biznis. Esme kad zaidziu viens ir jokiom taisyklem nenusizengiu o draugai gali pardavineti man papigiai cia ju gi reikalas.

Neprisijungęs

#34 2008-10-15 03:08:33

Dixi
Moderator

Jei keli vartotojai gauna prieigą prie žaidimo, naudodami tą patį tinklo IP (pavyzdžiui mokykla, kompanija, grupės namas ir taip toliau), atitinkami žaidėjai privalo pranešti forume, kad tokie veiksmai tam tikrame serveryje atliekami. Nepranešus apie tokius veiksmus, tai gali tapti žaidimo uždraudimo priežastimi.

Norėti žmogiška, negauti - gyvenimiška... @pasokas

Neprisijungęs

#35 2008-10-27 18:54:52

M-power
Naujokas

Niekaip nesuprantu kaip cia reikia prisijungt? ;D

BMW M3 V8, va kur mašiniukas;)

Neprisijungęs

#36 2008-10-27 19:09:15

Gintare
Ekspertas

M-power rašė:

Niekaip nesuprantu kaip cia reikia prisijungt? ;D

www.person.lt susikurk acc.

GETFM.LT
LT1 *Fast*
LT2 *Fast* smile

Neprisijungęs

#37 2008-10-27 20:33:47

M-power
Naujokas

susikuriau, bet nelabai suprantu kas ten tam kur jungtis rasyt. Reikia ten po login rasyt person. lt ar ne?

BMW M3 V8, va kur mašiniukas;)

Neprisijungęs

#38 2008-10-27 21:13:59

GodOfStreets
Administrator

reikia

Žmogus kalbėti išmoksta per du metus, o tylėti mokosi visą likusį gyvenimą smile

Neprisijungęs

#39 2008-10-27 22:57:26

gothic
Naujokas

pas mane keli draugai per mano pc prisiregino tai blogai ?

Neprisijungęs

#40 2008-10-28 00:06:17

Ramunas
Naujokas

sveiki. yra tokia beda su prisijungimu. zodziu taip, prisijungt kaip ir prisijungiu, bet kai bunu jau prisijunges ir paspaudziu tarkim ant turgaus ar lenktynes mane kazkaip atjungia nuo zaidimo.ta prasme vel reikia is naujo prisijungti.kame cia beda?tai vyksta jau nuo vakar.

Paskutinis taisė Ramunas (2008-10-28 00:06:38)

Neprisijungęs

#41 2008-10-28 00:11:53

Boria
Ekspertas

Ramunas rašė:

sveiki. yra tokia beda su prisijungimu. zodziu taip, prisijungt kaip ir prisijungiu, bet kai bunu jau prisijunges ir paspaudziu tarkim ant turgaus ar lenktynes mane kazkaip atjungia nuo zaidimo.ta prasme vel reikia is naujo prisijungti.kame cia beda?tai vyksta jau nuo vakar.

Cia bus kazkas susije su interneto narsykles cookies. Gal tu juos isjunges? Paziurek linka, kaip juos ijungti
http://www.vmsfondas.lt/cookies/index.htm

Paskutinis taisė Boria (2008-10-28 00:19:05)

Neprisijungęs

#42 2008-10-28 00:24:15

Ramunas
Naujokas

Boria rašė:

Ramunas rašė:

Cia bus kazkas susije su interneto narsykles cookies. Gal tu juos isjunges? Paziurek linka, kaip juos ijungti
http://www.vmsfondas.lt/cookies/index.htm

na kaip ir viskas gerai su cookies nustatymai geri.kas dar galetu but?

Neprisijungęs

#43 2008-10-28 00:27:27

Boria
Ekspertas

Galbut tavo IP adresas keiciasi kas 10 sekundziu, nes jei pasikeicia IP, tai ismeta i pradini puslapi.. Daugiau minciu neturiu..

Neprisijungęs

#44 2008-10-28 00:41:13

Ramunas
Naujokas

Boria rašė:

Galbut tavo IP adresas keiciasi kas 10 sekundziu, nes jei pasikeicia IP, tai ismeta i pradini puslapi.. Daugiau minciu neturiu..

ne IP yra pastovus juk pries tai zaidziau viskas tvarkoj buvo.ir beto zaidziu juk ne viena online zaidima.

Neprisijungęs

#45 2008-10-28 02:23:38

steevo
Naujokas

kur ir kaip man rasti ir isijungti ta zaidima,gal pasakysit?turiu susikures person.lt ir dar kazkoki openid.lt

Neprisijungęs

#46 2008-10-28 02:45:05

Shelby
Aktyvus dalyvis

steevo rašė:

kur ir kaip man rasti ir isijungti ta zaidima,gal pasakysit?turiu susikures person.lt ir dar kazkoki openid.lt

http://s1.streetracers.lt/ Va šičia smile ten apačioje parašai savo person.lt id smile tarkim jonas.person.lt ir prisijungsi smile

20 Lygis S-line GTR

Neprisijungęs

#47 2008-10-28 02:52:33

steevo
Naujokas

jo,dekui,bet pas mane cookies buvo ne taip nustatyta kazkas tai ir neleisdavo prisijungti

Neprisijungęs

#48 2008-10-28 15:09:14

augustinas
Naujokas

sveiki, as pradejau zaisti si zaidima su broliu, as augustinas zaidziu uz acc nonstopas, o mano brolis dominykas zaidzia uz n0st0pas, zinau kad acc pavadinimai panasus bet jis mazesnis uz mane ir jam labai patiko sitas pavadinimas tai jis biski ji pakeite. mazi vaikai visada nori to pacio.

Paskutinis taisė augustinas (2008-10-28 15:10:01)

Level:4 Masina: Goth R

Neprisijungęs

#49 2008-10-28 15:15:03

augustinas
Naujokas

nieko tokio, kad mes kartu zaidziam panasiais acc pavadinimais?

Level:4 Masina: Goth R

Neprisijungęs

#50 2008-10-28 15:39:27

Markxas
Ekspertas

nieko tokio jei nepradesit itartinai pigiai prekiaut tarpusavyje ir pan... wink

Neprisijungęs

Forumo apačia