Street Racers

Jūs nesate prisijungę.

#51 2011-07-21 13:33:53

GodOfStreets
Administrator

Re: Apklausa dėl dalių lygių keitimo

Tamedunda, man šiek tiek daugiau nei 12, bet jei tau bus ramiau tebūnie 12. Aš nerašiau kad visi 1000 patenkinti, paskaityk dar kartą wink
"Tik man labai keista, kad iš daugiau nei tūkstančio aktyvių žaidėjų tik keli visada viskuo nepatenkinti..."

Ir aš nerašiau, kad nebus nei vieno patenkinto, ir vėl susigalvojai savo versiją? smile
Sutikau, kad neatsiras, nes rėks tik tie kurie, nepatenkinti ir/arba tiesiog nori išsirėkti, o daugelis tiesiog žais ir tiek wink

Ir bėda tame, kad kai kas čia bando apie žaidimą diskutuoti, o tavo visi postai tik bando analizuoti mano rašymo manierą ir kabinėtis prie tavo įsivaizduojamų "maudymų". Aišku malonu, kad turiu tokių prisiekusių gerbėjų, bet gal apie mane geriau kitu laiku ir kitoj vietoj ok?

Žmogus kalbėti išmoksta per du metus, o tylėti mokosi visą likusį gyvenimą smile

Neprisijungęs

#52 2011-07-21 18:06:57

tomis17
Ekspertas

donce17 rašė:

tomis17 rašė:

oi, atsiprasau....

LABAS big_smile big_smile

nu gėdos turėtum?! kas gero?

kas gi cia bus gero big_smile big_smile paskaicius foruma, viskas aplink blogai , kaip suprantu big_smile nors as asmeniskai nieko cia blogo nepastebejau big_smile kas pas Tave gero big_smile

BMW

Neprisijungęs

#53 2011-07-21 18:17:39

donce17
Dalyvis

tomis17 rašė:

donce17 rašė:

tomis17 rašė:

oi, atsiprasau....

LABAS big_smile big_smile

nu gėdos turėtum?! kas gero?

kas gi cia bus gero big_smile big_smile paskaicius foruma, viskas aplink blogai , kaip suprantu big_smile nors as asmeniskai nieko cia blogo nepastebejau big_smile kas pas Tave gero big_smile

blogai, blogai, tik va matai ne visi aplink supranta ką daro ir kas blogai.. big_smile tai pas mane tas ir gero, kad bandau susitaikyt su tuo aks vyksta smile

Neprisijungęs

#54 2011-07-22 16:04:34

donce17
Dalyvis

GodOfStreets rašė:

Tamedunda, man šiek tiek daugiau nei 12, bet jei tau bus ramiau tebūnie 12. Aš nerašiau kad visi 1000 patenkinti, paskaityk dar kartą wink
"Tik man labai keista, kad iš daugiau nei tūkstančio aktyvių žaidėjų tik keli visada viskuo nepatenkinti..."

Ir aš nerašiau, kad nebus nei vieno patenkinto, ir vėl susigalvojai savo versiją? smile
Sutikau, kad neatsiras, nes rėks tik tie kurie, nepatenkinti ir/arba tiesiog nori išsirėkti, o daugelis tiesiog žais ir tiek wink

Ir bėda tame, kad kai kas čia bando apie žaidimą diskutuoti, o tavo visi postai tik bando analizuoti mano rašymo manierą ir kabinėtis prie tavo įsivaizduojamų "maudymų". Aišku malonu, kad turiu tokių prisiekusių gerbėjų, bet gal apie mane geriau kitu laiku ir kitoj vietoj ok?

tu kalbėk jau nekalbėjęs ką nori ar tūkstantis patenkinti ar tiek pat nepatenkintų, bet paimk ir pradėk pažaist nuo pradžių (aišku be gem, kaip čia esanti dauguma) ir tada kalbėk čia savo pievas..
pripažinai kad sunku suvienodint sąlygas "pradedantiesiems"  ir vilkams.. tai dabar tik pyst ir padarėt dar baisiau, nu chebra, biškį mąstykit ką darot, o ne plūsk čia visus forume.. kad tu rašyt moki tai čia visi matom, tik padoryk, kad ir veiksmų moki imtis, kad žaidimas būtų bent šiek tiek įdomesnis..

Neprisijungęs

#55 2011-07-22 16:11:33

Tamedunda
Aktyvus dalyvis

Ne ydomumas cia esme o tik litai litai litai .... Kol kazkas zaidzia nieko jie nedarys kad dadetu idomumo, jau kai neliks kam zaisti tada gal, bet ir tai bus lengviau uzsidaryti.

Uzduosiu ta paty klausima 5 karta, bet nesitikiu atsakymo big_smile

Klausimas:
Kas kiek yvygdytu uzduociu agentura duoda daly ?
Ir kokes uzduotis reikia vygdyti kad gauti daly is agenturos ?

Aciu is anksto !

P.S. Su logika sitas zaidimas nedraugauja big_smile

Paskutinis taisė Tamedunda (2011-07-22 16:17:57)

Чему быть — того не миновать

Neprisijungęs

#56 2011-07-22 16:49:01

GodOfStreets
Administrator

Tamedunda rašė:

Priklauso nuo lygio, kuo toliau tuo daugiau reikia įvykdyt.

Tamedunda rašė:

Betkokias išskyrus važinėjimo.

donce17, bent vieną mano postą, kuriame ką nors plūstu nurodyk?

Be to ką "dar baisiau" padarėm ir kodėl tu manai, kad tai yra "baisiau" ?

Ir prašau apibrėžti ką vadini įdomumu, nes tavo parašymas man pasirodė maždaug toks "ką nors darykit kad man būtų įdomiau", man pavyzdžiui morkytes augint įdomu, viename žaidime, o kas tau įdomu?

Žmogus kalbėti išmoksta per du metus, o tylėti mokosi visą likusį gyvenimą smile

Neprisijungęs

#57 2011-07-22 17:17:56

Pluduras
Dalyvis

GodOfStreets jau 3 valandas pliekiu agentura ,darau tik uzduotis su lenktynem o dali gavau tik viena,tai cia taip iseina kad per para gausi kokias 4 dalis. Tai net auto nesurenki pilnos. Ziauru,kazkodel seniau dalis duodavo didesniu intervalu. Ir pats sakiai kad dalis kurias duoda is turu ir agentura,parenka pagal kazkokia formule. Tai ka tos formules pataisyt negalima kad dalys bent panasesnio lvl butu. Ir manau daliu davimo intervalai igi galima patvarkyt. Tik kad jus tingit !!! Arba nesugebat big_smile

Paskutinis taisė Pluduras (2011-07-22 17:18:50)

Neprisijungęs

#58 2011-07-22 17:21:46

Pluduras
Dalyvis

Dar plius turai buna koki 3 ar net 5 iseiles tusti. Agentura daliu neduoda turai irgi neduoda. O deimantu kalno neturiu kad turguj pirkt dalis. O susidejus zemesniu lvl dalis nebent vezli aplenkt gali. Spreskit sita problema !!!

Neprisijungęs

#59 2011-07-22 17:23:29

donce17
Dalyvis

GodOfStreets rašė:

Tamedunda rašė:

Tamedunda rašė:

Ir prašau apibrėžti ką vadini įdomumu, nes tavo parašymas man pasirodė maždaug toks "ką nors darykit kad man būtų įdomiau", man pavyzdžiui morkytes augint įdomu, viename žaidime, o kas tau įdomu?

paskaity mano postą į kurį atsakei kad su mažesnio lvl žaidėjais yra problemos.. tai vat apie tą patį ir kalbu, kad jūs jas tik dar padidinot (čia ir vadinasi baisiau).. tai va jeigu morkyčių sodinime toki "patobulinimai" į gerą, tai ten ir tobulinkit(ir matyt tau tą forumą reikėtų skaityt ir atsakinėt, ne šitą) smile o vadinu tą įdomumu, kad pats gali normaliai žaist, nesuinvestuodamas savo pusė algos į žaidimą. nes dabartinis variantas yra toks, kad žmonės kas yra didesnio lvl yra prisirinkę iš agentųrų tiek dalių kad ojojoi, mažesni žaidėjai neturi nieko, kuo galėtų bent kiek nors pasipriešint(o tas dalių dėjimas į kokia nors aukštesnio lvl auto, čia yra "pasaka").. turgui dalių nėra, agentūra galima sakyt jų neduoda (nes gi ponai gudručiai padarėt kad duotų tik už lenktynes, bet kad jas surast dar reikia geras 5 min atšaukinėt su naujovėm smile), tai kur tu čia matai įdomumą? knapsėt prie pc ir žiūrėt kaip rašo kad "šio metu tau nieko neturime?".. juokingas ir tu, ir visa tavo kompanija. pažaiskit patys ir tada pagalvokit ką darot

ačiū už dėmesį

Paskutinis taisė donce17 (2011-07-22 17:26:04)

Neprisijungęs

#60 2011-07-22 17:28:43

Tamedunda
Aktyvus dalyvis

GodOfStreets rašė:

Tamedunda rašė:

Tamedunda rašė:

As esu 66LVL kiek man uzduociu reikia yvygdyti kad gauti daly is agenturos ? Noreciau konkrecei suzinoti !

Nes as yvydziau per dvi dienas 90 uzduociu (cia tik lenktyniu) negavau nei vienos dalies

Neprisijungęs

#61 2011-07-22 18:28:02

Jordon23
Naujokas

adminai.... ka jus darot su situo zaidimu? matot yra daxuja zmoniu kurie nepatenkti ta naujove kad visas dalis galima det i ausktesnes masinas.. ypac nepatenkinti del agenturos prizu ir turnyru.. grazinkit atgal. koks jums skirtumas ka duoda agentura? vistiek nelosiat. o jei taip gadinsit zaidima,tai niekas ir nezais,o jei pagal sena bus tai tikrai niekas nesitrauks is cia,galvojat? uzknisat su savo nesamoningom naujovem,bent pasitart su zaidejais galetumet,ar sutinkam ar ne. bukit biedni ir teisngi,grazinkit kaip buvo.

Neprisijungęs

#62 2011-07-22 18:33:29

norma
Dalyvis

Sutinku 100%

Neprisijungęs

#63 2011-07-22 18:53:59

doPing
Aktyvus dalyvis

Kad jau nebekyla rankos cia ta pati per tapi aiskint...kaip i siena vistiek..tais paciais argumentais atsimusineja ir jauciasi teisus..

BE THE BEST OR DIE TRYIN!

Neprisijungęs

#64 2011-07-22 21:23:37

GodOfStreets
Administrator

Tamedunda rašė:

Nes as yvydziau per dvi dienas 90 uzduociu (cia tik lenktyniu) negavau nei vienos dalies

Taip neturi būti, patikrinsiu kame šaknys. Beje loguose vien šiandien matau 3 laimėtas dalis iš agentūrų. Ar aš kažką netaip supratau?

Neprisijungęs

#65 2011-07-23 01:38:37

Tamedunda
Aktyvus dalyvis

GodOfStreets rašė:

Tamedunda rašė:

Taip neturi būti, patikrinsiu kame šaknys. Beje loguose vien šiandien matau 3 laimėtas dalis iš agentūrų. Ar aš kažką netaip supratau?

Cia antradienis, treciadienis, ketvirtadienis.
O skaiciu galima suzinoti kas kiek duoda ? kad butu galima skaiciuoti ir sekti intervala, nes kai nezinai kas kiek turi duoti pasimetes erdveje.

Paskutinis taisė Tamedunda (2011-07-23 01:42:33)

Neprisijungęs

#66 2011-07-23 11:20:18

GodOfStreets
Administrator

Tamedunda rašė:

GodOfStreets rašė:

Tamedunda rašė:

O skaiciu galima suzinoti kas kiek duoda ? kad butu galima skaiciuoti ir sekti intervala, nes kai nezinai kas kiek turi duoti pasimetes erdveje.

Darant prielaidą, kad visada yra ką duoti, turėtų mesti kas ~16-25 įskaitomų agentūrų, bet kaip susidaro aplinkybės, kai nėra ką duoti, dar neišsiaiškinau.

Neprisijungęs

#67 2011-07-23 22:53:43

Tamedunda
Aktyvus dalyvis

Ok aciu uz info smile Paskaiciuosim kaip cia gaunasi.

Paskutinis taisė Tamedunda (2011-07-23 22:54:00)

Neprisijungęs

#68 2011-07-24 12:02:19

Jordon23
Naujokas

bl adminai tvarkykit graju...  vien lenktyniaudamas daug daliu sudrozi,o is agenturos negaunam beveik ju.. su laiku visos dalys baigsis,kas tada?
negalvokit kad kas pirks dalis po 20deimu,jo mes leisim 1dali,kad nusipirkt 5lt,galvojat jus?

Neprisijungęs

#69 2011-07-24 12:08:02

tomis17
Ekspertas

vel prasideda big_smile big_smile

BMW

Neprisijungęs

#70 2011-07-25 02:51:32

Pluduras
Dalyvis

Na smagu kad idejot pora nauju auto ir kelias dalis. Bet noretusi dar kokiu nauju daliu ir auto nes kazkaip bunant 68lvl vaziuot su 62 lv auto nesiderina. Padirbekit dar,netingekit. Imeskit auto daugiau  smile

Neprisijungęs

#71 2011-07-25 21:02:15

Tamedunda
Aktyvus dalyvis

Nu as dar suprantu jei gaunu daly 10lvl mazesne nors ir ji nafig nereikalinga, bet jau gauti is 71 lvl turo 5lvl daly tai jau kaip sakant (izvini padvinsia).
Jau truputy netelpa y logikos desnius big_smile
Bent jau mygtuka padarakykit, kad tokios dalies butu galima atsisakyti nes geda ja imti big_smile

Paskutinis taisė Tamedunda (2011-07-25 21:09:11)

Neprisijungęs

#72 2011-07-25 22:30:43

Pluduras
Dalyvis

Pritariu !!!

Neprisijungęs

#73 2011-07-26 00:11:04

tomukas
Dalyvis

GodOfStreets rašė:

Tamedunda rašė:

GodOfStreets rašė:

Darant prielaidą, kad visada yra ką duoti, turėtų mesti kas ~16-25 įskaitomų agentūrų, bet kaip susidaro aplinkybės, kai nėra ką duoti, dar neišsiaiškinau.

Vienas is variantu - uz agentura nuvezti siuntini duoda mazai patirties, o uz parvezti siuntini - kaip ir uz visas kitas agenturas. Bet cia tas pats siuntu veziojimas, gal toje vietoje kazkas sumaisyta

Neprisijungęs

#74 2011-07-26 13:54:59

GB Lex
Aktyvus dalyvis

Bet tai kai nesamone idejote, laimejau turnyra 36lvl, o gavau 15lvl suda, kam man to reikia?

Player: GBLex

Neprisijungęs

#75 2011-07-28 04:17:53

Gigabyte
Dalyvis

Nezinau... Man sitoks atnaujinimas nelabai hmm

Nori buti mano draugu ? Atnesk buteli alaus.

Neprisijungęs

Forumo apačia