Street Racers

Jūs nesate prisijungę.

#26 2009-09-04 23:19:58

RedSquare
Ekspertas

Re: Dėl pagalbos puslapio

zilwis rašė:

2009-08-21 buvo parasyta kad pries rugseju jau bus, jau rugsejis bet kaip ner taip ir ner!!!!!!

Tavo lygio daliu yra ir cia: http://streetracersdal.ucoz.com

O del ateinancio projekto kylo truputi nesklandumu del foto karpimo. Teks dar palaukti.
Arba galit kurti patys, paziuresim kaip jus per diena viska padarysit, kaip cia kazkas sake ;D

BMW The Ultimate Driving Machine

Neprisijungęs

#27 2009-09-06 17:06:42

zilwis
Dalyvis

TAi ir mano lwl daliu kainu tam saite nerodo;).tai o kada atsiras naujas puslapis??wink

Neprisijungęs

#28 2009-09-06 22:09:46

RedSquare
Ekspertas

Ateinanciam projekte prie daliu ir masinu isvis kainu nebus, nes nuo 35 lygio daliu nera salonuose.

Klausimas kam tada reikalingas sis naujas pagalbos puslapis?
Atsakymas paprastas. Pasiziureti kokiu daliu yra, palyginti jas su kitomis (kuri dalis turi geresni sustojima, isibegejimo laika ir t.t.)

O del kainu tai jau pats turi zinoti mazdaug. Nes kainos svyruoja labai.

Paskutinis taisė RedSquare (2009-09-07 19:43:42)

Neprisijungęs

#29 2009-09-07 18:57:26

zilwis
Dalyvis

svarbu sudek visas kokios tik yra dalis!!

Neprisijungęs

#30 2009-10-02 17:18:12

h2o
Aktyvus dalyvis

RedSquare - mes vis dar laukiam tavo web, kur jis ? Man rodos nesulauksim.
Jei nekuri pranešk teks man imtis, bet man reikės žmogaus kuris galės paaukot 1LT big_smile

>>> Pagalbos puslapis: www.streetracershelp.too.lt <<< LT1 Pagalba, jau greitai !

Neprisijungęs

#31 2009-10-02 19:34:51

NITROxi
Ekspertas

h2o rašė:

Jei nekuri pranešk teks man imtis, bet man reikės žmogaus kuris galės paaukot 1LT big_smile

po tu siaubu kuriuos iškrėtė adminai dauguma pasitraukė iš žaidimo tai gali ir nebe pasirodyti...

serveris: LT2
nickas: NITROxi
klubas: AMG
47lvl

Neprisijungęs

#32 2009-10-02 20:14:39

Teslagalvis!
Dalyvis

NITROxi rašė:

h2o rašė:

po tu siaubu kuriuos iškrėtė adminai dauguma pasitraukė iš žaidimo tai gali ir nebe pasirodyti...

NITROxi nebesvaik apie dauguma pasitraukusiu. As sakyciau kad dauguma dar zaidzia viskuom patenkinti, ne taip kaip kai kurie wink

Neprisijungęs

#33 2009-10-02 20:48:24

Uniks
Dalyvis

Teslagalvis! rašė:

NITROxi rašė:

h2o rašė:

NITROxi nebesvaik apie dauguma pasitraukusiu. As sakyciau kad dauguma dar zaidzia viskuom patenkinti, ne taip kaip kai kurie wink

Pats nebesvaik,jau rimti zaidejai traukiasi sparciai is sito zaidimo ,ir nera ko slepti wink o apie kurima,jau neverta to daryti smile

Neprisijungęs

#34 2009-10-02 22:35:29

Teslagalvis!
Dalyvis

Uniks rašė:

Teslagalvis! rašė:

NITROxi rašė:

Pats nebesvaik,jau rimti zaidejai traukiasi sparciai is sito zaidimo ,ir nera ko slepti wink o apie kurima,jau neverta to daryti smile

Rimti traukiasi nes jie jau atsizaide, metus laiko ir daugiau cia prazaide, bus kas juos pakeis, del keliu nera cia ko pergyvent big_smile

Neprisijungęs

#35 2009-10-02 23:19:37

NITROxi
Ekspertas

Teslagalvis! rašė:

Uniks rašė:

Teslagalvis! rašė:

Rimti traukiasi nes jie jau atsizaide, metus laiko ir daugiau cia prazaide, bus kas juos pakeis, del keliu nera cia ko pergyvent big_smile

pasitrauke daugiau nei puse AMG klubo tada beveik visas RS klubas sendien kiek girdejau slaideris , aminas ,zaject ir kaskodel visi pradejo trauktis po tu magiskai geru updeitu ir tik nesakyk man, kad cia adminai niekuom deti paime taip visiem ant momento ir atsibodo... kartais atrodo kad jie specialiai nori kad visi isilakstytu ir galetu isjunkti zaidima nes manau jiem dauk pelno nenesa jis

47lvl

Neprisijungęs

#36 2009-10-02 23:40:13

Teslagalvis!
Dalyvis

Tai va pats paimk ir paziurek kas pasitrauke. dauguma tie kurie zaide nuo serverio pradzios! Tiek prazaidus diena is dienos tikiu kad gal ir gali pabost, o kai kiuire dar ir puse metu S1 zaide..

Neprisijungęs

#37 2009-10-03 01:30:59

NITROxi
Ekspertas

Teslagalvis! rašė:

Tai va pats paimk ir paziurek kas pasitrauke. dauguma tie kurie zaide nuo serverio pradzios! Tiek prazaidus diena is dienos tikiu kad gal ir gali pabost, o kai kiuire dar ir puse metu S1 zaide..

ne prie ko čia tas laikas kiek kas žaidžia... aš jau gan ilgai žaidžiau ir gal geriau už tave žinau jai adminai nesąmonių nebūtu pridare AMG klubas dar gyvuotu ir aš toliau žaisčiau

Tikrai kad tešla galvoj...

Paskutinis taisė NITROxi (2009-10-03 01:31:50)

47lvl

Neprisijungęs

#38 2009-10-03 01:51:28

Teslagalvis!
Dalyvis

NITROxi rašė:

Teslagalvis! rašė:

ne prie ko čia tas laikas kiek kas žaidžia... aš jau gan ilgai žaidžiau ir gal geriau už tave žinau jai adminai nesąmonių nebūtu pridare AMG klubas dar gyvuotu ir aš toliau žaisčiau

Kokiu jie nesamoniu tokiu tragisku padare, kad butu zaist neimanoma, ivardink. Klubo garaza apmazino? daliu nera kur laikyt? Tragedija... Viena as pats zinau - pratryne antrus acc kazkieno ir kazkas dabar turnyru negali sau daryt ir daliu tobulint.. todel ir mete zaidima big_smile
P.S. Ir isviso jei nezaidi, tai ko cia tada lendi i ta foruma su savo marazmaisi ir visus negatyviai cia nuteikineji? Laisvas! big_smile

Paskutinis taisė Teslagalvis! (2009-10-03 01:52:56)

Neprisijungęs

#39 2009-10-03 18:31:58

NITROxi
Ekspertas

Teslagalvis! rašė:

NITROxi rašė:

Teslagalvis! rašė:

P.S. Ir isviso jei nezaidi, tai ko cia tada lendi i ta foruma su savo marazmaisi ir visus negatyviai cia nuteikineji? Laisvas! big_smile

noriu ir lendu ka uzdrausi ?

47lvl

Neprisijungęs

#40 2009-10-04 15:04:35

h2o
Aktyvus dalyvis

Žodžiu gana čia bartis, pagalvosiu dėl puslapio dar aišku man reikės žmogaus kuris galės duoti foto, nu bet dar pagalvosiu ar kurti puslapi

>>> Pagalbos puslapis: www.streetracershelp.too.lt <<< LT1 Pagalba, jau greitai !

Neprisijungęs

#41 2009-10-05 16:05:25

h2o
Aktyvus dalyvis

Tai gerai žodžiu 1. BALSAVIMAS:  Ar norite kad būtu sukurtas pagalbos puslapis ? Taip/Ne
2. Kas galėtumėt paaukoti 1 LT xz.lt hostingui ? Parašykite .

Neprisijungęs

#42 2009-10-05 19:00:02

bastard18
Ekspertas

Taip

LT1 - bastard - 62LVL - Pegasus OZR - *Fast*

Neprisijungęs

#43 2009-10-05 23:30:14

dudukas
Aktyvus dalyvis

aisku, kad visi nori;] kas per kvailokas klausimas!? Tik va del remimo, tai itariu nei vienas nenori remt;]]]

Kai kurių vyrų kairė sėklidė yra didesnė už dešinę, kitų – dešinė didesnė už kairę, bet Chucko abi sėklidės yra viena už kitą didesnės.
Jei naršant internete, vietoj norimo puslapio matai užrašą “server busy”, reiškia jame dabar lankosi Chuckas.
Atidarė Pandoros skrynią, o ten - Chuckas.

Neprisijungęs

#44 2009-10-06 14:22:23

dragis
Ekspertas

dudukas rašė:

aisku, kad visi nori;] kas per kvailokas klausimas!? Tik va del remimo, tai itariu nei vienas nenori remt;]]]

paremciau bet telefo kolkas neturiu big_smile

Street Racers - mokamas naršyklinis žaidimas big_smile

Neprisijungęs

#45 2009-10-06 18:44:08

h2o
Aktyvus dalyvis

mhm nu uz pradžia susimokesiu. 
Dabar kitas klausimas : Ar yra žmonių kurie turi php-fusion v6 arba v7 gera tema kuria butu galima lengvai redaguot ?

Neprisijungęs

#46 2009-10-08 19:39:11

h2o
Aktyvus dalyvis

Jau puslapį sukūriau, dar jo nesakysiu nes reikia sudeti foto ir pakoreguoti.
Taip man dabar reikia žmoniu kurie galėtu duoti foto dalių

Neprisijungęs

#47 2009-10-08 20:15:08

bastard18
Ekspertas

as turiu surinkes visas auto foto jeigu tu ju neturi parasyk pm

p.s per 1-2 dienas galeciau pilnaj surinkt viska, isskyrus unikalias dalias

Paskutinis taisė bastard18 (2009-10-08 20:39:44)

LT1 - bastard - 62LVL - Pegasus OZR - *Fast*

Neprisijungęs

#48 2009-10-09 17:26:25

DJtomse
Dalyvis

Kolkas dar ir anas psl n blogas

Neprisijungęs

#49 2009-10-09 19:21:47

RedSquare
Ekspertas

Kurkites patys jei jum reikia, as tai nebematau prasmes vargti ;D Sekmes

Neprisijungęs

#50 2009-10-10 10:36:18

h2o
Aktyvus dalyvis

nu ka galit jau spoksot y puslapi dar dedu foto bet jau nitro sudejau : www.streetracershelp.nkk.lt

Neprisijungęs

Forumo apačia